Szkolenia BHP, PPOŻ Busko Zdrój

Centrum Szkoleniowe BHP PROJECT 

Specjalista ds. BHP, Inspektor Ochrony Ppoż, Instruktor Pierwszej Pomocy
Szkolenia BHP, PPOŻ Busko Zdrój

kontakt telefoniczny

516 087 155
Szkolenia BHP, PPOŻ Busko Zdrój

kontakt e-mail

kontakt@bhpproject.pl

Pierwsza pomoc

Pierwsza Pomoc udzielana bywa członkom rodziny lub nieznajomym osobom, ale również kolegom z pracy. Biorąc pod uwagę, że Pracodawca ma obowiązek zapewnić pracownikom bezpieczne i higieniczne warunki pracy, powinien zadbać o to, aby w razie potrzeby mogła być im udzielona pierwsza pomoc.

Zgodnie z Kodeksem Pracy pracodawca ma wyznaczyć osoby, które zostaną odpowiednio przygotowane, aby w razie potrzeby móc udzielić pomocy przedmedycznej. Natomiast najlepiej, aby w kursie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej uczestniczyli wszyscy pracownicy danego przedsiębiorstwa, po jego ukończeniu otrzymują odpowiednie formalne zaświadczenie. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą żeby pracownicy wzięli udział w szkoleniu lub odbyli kurs z pierwszej pomocy na terenie miasta Busko Zdrój  oraz okolicznych Powiatów.

Faktyczne i teoretyczne w zakresie udzielania pierwszej pomocy dla osób indywidualnych oraz dla firm, to bardzo ważny element naszej działalności. Prowadzimy również kurs pierwszej pomocy dla nauczycieli oraz opiekunów dzieci i młodzieży, którzy ponoszą na co dzień odpowiedzialność za swoich podopiecznych. Umiejętności nabyte podczas kursu pozwalają nie tylko skuteczniej reagować, ale sprawiają też, że osoby biorące w nich udział nabierają poczucia, że będą w stanie poradzić sobie w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia podopiecznych. Dzięki temu stają się spokojniejsi i bardziej pewni siebie na co dzień. Realizujemy również kurs pierwszej pomocy dla dzieci w którym biorący w nim udział mogą od najmłodszych lat oswajać się z tematem ratowania zdrowia oraz życia, a także nabywać przekonanie, że chęć udzielania pomocy w sytuacjach zagrożenia, powinna być naturalnym odruchem każdego z nas.