Szkolenia BHP, PPOŻ Busko Zdrój

Centrum Szkoleniowe BHP PROJECT 

Specjalista ds. BHP, Inspektor Ochrony Ppoż, Instruktor Pierwszej Pomocy
Szkolenia BHP, PPOŻ Busko Zdrój

kontakt telefoniczny

Pierwsza pomoc

Pierwsza Pomoc udzielana bywa członkom rodziny lub nieznajomym osobom, ale również kolegom z pracy. Biorąc pod uwagę, że Pracodawca ma obowiązek zapewnić pracownikom bezpieczne i higieniczne warunki pracy, powinien zadbać o to, aby w razie potrzeby mogła być im udzielona pierwsza pomoc.

Każdy z nas może znaleźć się w sytuacji, w której znajomość podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy wraz z umiejętnością szybkiego reagowania może uratować czyjeś życie. Z naszej wiedzy wynika, że bardzo mała część społeczeństwa potrafi w prawidłowy sposób przeprowadzić resuscytację krążeniowo-oddechową u osoby znajdującej się wstanie bezpośredniego zagrożenia życia. Co więcej, czas dotarcia karetki w terenie zabudowanym (w najpilniejszym zgłoszeniu) może wynosić nawet osiem minut, dlatego tak ważne jest szybkie podjęcie odpowiednich kroków, aby uratować życie osobie poszkodowanej w wypadku.

Kursy pierwszej pomocy są organizowane z myślą o wszystkich, którzy pragną poznać podstawowe technik i nabyć umiejętności praktyczne z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej. W czasie zajęć uczestnicy mają okazję przećwiczyć różne pozycje i resuscytacje na manekinach, a wykwalifikowani instruktorzy prezentują, w jaki sposób powinna wyglądać pierwsza pomoc przedmedyczna nie tylko u osób dorosłych, ale także u małych dzieci i niemowląt. Poza resuscytacją uczymy także, jak postępować we wstrząsie anafilaktycznym, przy podejrzeniu urazu kręgosłupa, zawału serca itp.

Każde organizowane przez naszą firmę szkolenie z pierwszej pomocy zawiera elementy teoretyczne i praktyczne, pozwalające posiąść cenną wiedzę, która realnie zwiększa szansę na przeżycie osoby poszkodowanej. Kurs prowadzimy u Klienta, a nasza oferta jest skierowana do wszystkich, którzy chcą nauczyć się udzielania profesjonalnej pomocy przedlekarskiej.

Istnieje możliwość odbycia kursu w formie online.

Szkolenie z udzielania pierwszej pomocy – BHP Project Busko Zdrój – szkolenia BHP, PPOŻ, obsługa BHP

Zapraszamy do SZKOLENIA ONLINE